Obchodno-technický reprezentant pre východ a stred - divízia Priemyselné značenie

LIFTEC SK, s.r.o.

Miesto práce
LIFTEC SK, s.r.o. , Trenčín, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01/2018 resp.dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1100 EUR/mesiac, fix + provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť LIFTEC už takmer tri desaťročia udáva tempo rozvoja v oblasti priemyselného značenia a sledovania výroby. Našou víziou je pomôcť výrobným podnikom implementovať najmodernejšie technológie k identifikácii výrobkov a sledovaniu výroby do ich výrobných procesov.
Zaujímajú Vás nové trendy v automatizácii, robotike a priemysle 4.0? Máte záujem sa podieľať na individuálnych riešeniach, spoznať nové výrobné procesy a postupy? Staňte sa členom nášho tímu a rozvíjajte sa na pozícii obchodného zástupcu:

Náplň práce:
- aktívna akvizícia nových zákazníkov
- riadenie vzťahov so zákazníkom
- zisťovanie a premietnutie potrieb zákazníkov do portfólia
spoločnosti
- prezentácia zariadení a služieb pre zákazníkov v pridelenom
regióne
- vypracovávanie cenových ponúk ( obchodno-technické riešenia )
- príprava konečných riešení pre zákazníkov (v spolupráci s
technickým oddelením)

- Tradícia a stabilita od roku 1990
- Práca v zaujímavom a špecializovanom odbore
- Služobný automobil na súkromné použitie / preplácanie nákladov z-do práce
- Možnosť odborných kurzov doma aj v zahraničí
- Možnosť sebarealizácie, kariérneho a odborného rastu
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Firemná kultúra založená na úcte a tímovej spolupráci
- Týždeň dovolenky/fin. bonusy naviac za odpracované roky

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame spoluprácu na HPP.

Motivačný list spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku a súhlasom so spracovávaním osobných údajov podľa Zákona č. 122/2013 Zb. zasielajte e-mailom, faxom alebo poštou na meno Ing. Alena Šebeňová.
Informácie o ponúkanej pozícii telefonicky nepodávame. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov na základe CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (még 20 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania ( strojárstvo, elekrotechnika... )

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Predaj technických zariadení
3

-obchodné zručnosti / schopnosť reagovať na požiadavky zákazníka, viesť s ním dialóg, poskytnúť a zabezpečiť požadované riešenie, schopnosť organizácie tímovej práce a pod./
- technické znalosti / automatizácia, elektrotechnika .../

Požiadavky na zamestnanca:
- VŠ/SŠ vzdelanie technického smeru
- Schopnosť viesť samostatné obchodné rokovania
- Úspešná prax v oblasti obchodu s technickými zariadeniami - min. 3 roky
- Vodičský preukaz sk. B, prax min. 30 000km
- Dorozumieť sa a školiť sa v Anglickom jazyku - výhodou
- Ochota cestovať
- Vytrvalosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- Príjemné vystupovanie, pohotové a logické myslenie

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Námestie SNP č. 7
911 01 Trenčín

Kontakt

ID: 3256795   Megjelentetés dátuma: 2017.11.29.