Raktáros/Targoncavezető

LIEGL & DACHSER Szállítmányozási és Logisztikai Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye, Pilisvörösvár (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pilisvörösvári csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:
• A raktárba beérkező áruk tételes átvétele, kiadása , a raktári folyamatok figyelembevételével
• A raktárban tárolt áruk targoncával történő ki- és berakodása, mozgatása
• A szükséges dokumentációk ellenőrzése, nyilvántartások készítése

Elvárások:
• legalább szakmunkás végzettség
• új típusú targoncavezetői jogosítvány
• targoncavezetői, raktárosi tapasztalat
• minimum 1 év gyakorlat
• megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
• jártasság a csapatmunkában
• 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés, rendszeres teljesítmény prémium + cafeteria 20.000 Ft/hó értékben + éves bónusz
• munkába járási költség támogatása (személygépkocsi esetén 15 Ft/km, távolsági bérlet esetén, annak 86%-a kerül kifizetésre)
• régi típusú jogosítvány esetén átvállaljuk a képzés költségeit
• hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
• a cég átvállalja a képzési költségeket

Munkavégzés helye:
Pilisvörösvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az Elküldöm az önéletrajzom gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 4 vidéki telephelyén közel 200 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

A cég címe

Ipartelep u. 1.
2085 Pilisvörösvár