Értékesítés támogató (asszisztens) Somogy megye

LIDO HOME Kft.

A munkavégzés helye
Siófok
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Itt az új CSOK, az ottnon teremtő támogatások sora, és az ingatlan-képviselő kollégáink meg sem állnak a munkában…!! Megfelelve a folyamatosan növekvő balatoni ingatlanpiac kihívásainak, bővítjük munkatársi csapatunkat 1 fő Értékesítés támogató kollégával.

Kollégánk feladata lesz:
- A képviselő kollégák, és a vezetők napi munkájának támogatása
- Az üzletág működésével kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása
- Kimutatások, prezentációk készítése
- Iratkezelés, eszközbeszerzések
- Levelezés, kapcsolattartás, vendégfogadás

Elvárások:
- MS Office alkalmazásokban való jártasság
- Precíz, önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs és szervezőkészség
- Probléma megoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság

Amit kínálunk:
- 4 órás, bejelentett munkakör, siófoki munkavégzés
- változatos, kihívásokkal teli munka
- egy összetartó munkatársi csapat biztonsága
- európai munkakörülmények

Amennyiben szívesen kipróbálná magát, küldje pályázatát (fényképes önéletrajzát) a lenti gombra kattintva!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az LIDO HOME Kft. több éve sikeresen működteti ingatlanirodáit, Keszthelyen, Siófokon, Balatonbogláron, Balatonlellén, és Kaposváron.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Fő utca 162.
8600 Siófok