Területi képviselő - Kaposvár

LIDO HOME Kft.

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozni szeretne, de szabadon gazdálkodna az idejével?
Elege van abból, hogy egyre többet dolgozik, egyre kevesebbért?
Nem éri be átlagfizetéssel?
Nem talál munkát, mert kisgyermeke van vagy elmúlt 50 éves?
Nem becsülik meg a munkahelyén?

Ha bármely kérdésre igennel tudott válaszolni, nálunk a helye!
Hazai tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő ingatlan hálózat kaposvári irodája
Ügyfélreferens kollégát keres!

Amit kínálunk:
- Fix juttatás lehetősége + teljesítményarányos mozgóbér
- Telefon, teljes körű marketing támogatás
- Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség
- Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
- Modern irodai háttér és infrastruktúra
- Rugalmasan alakítható munkaidő
- A tevékenység elkezdéséhez a vállalkozói igazolvány nem feltétel!

Feladatok:
- Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
- Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
- Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
- Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
- Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, és hisz önmagában és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar a céljai megvalósításáért, rendelkezik középfokú végzettséggel, biztosan kezeli a számítógépet, rendelkezik saját autóval akkor nálunk a helye!

Jelentkezését az [email protected] e-mail címre várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az LIDO HOME Kft. több éve sikeresen működteti ingatlanirodáit, Keszthelyen, Siófokon, Balatonbogláron, Balatonlellén, és Kaposváron.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

OH Balaton kft.
Fő utca 162.
8600 Siófok