Výroba klimatizací do automobilů od 18 000 Kč/měs (Liberec)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Liberec, Liberecký kraj
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
od 18 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budete vyrábět klimatizační systémy pro osobní automobily
- pracuje se zde na 3 směny, nebo v nepřetržitém provozu

- zaměstnání na HPP na 3 roky
- základní mzda od 18 000 Kč + příplatky za směnnost
- 45,- Kč stravenky
- možnost stravování přímo ve firmě
- týdenní zálohy na mzdu
- bonusový program (tablety, mob. telefony, oblečení, apod...)
- zajištěné ubytování s příspěvkem až 3 000 Kč
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

!!!ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE BONUS 3000 Kč!!!

Neváhejte nás kontaktovat a změňte svůj život k lepšímu ještě dnes!!!

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197 kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Volat můžete také na mobilní číslo 725 802 322.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáte dobře placenou práci v Liberci? Zajímá vás práce v automobilovém průmyslu?

Pro našeho klienta v Liberci, hledáme šikovné pracovníky na pozici operátor výroby a automobilovém průmyslu.

Práce je vhodná pro muže, ženy i pro absolventy bez praxe, rádi Vás ve všem odborně zaškolíme.
Skvělá příležitost pro všechny!! Nástup možný ihned, nebo dle dohody!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

- žádné zkušenosti nejsou třeba, vše Vás naučíme
- důležitá je pro nás spolehlivost, pracovitost a manuální zručnost

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5
Česká republika

Kontakt