Állványozókat keresünk Hollandiába

Lendora

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
folyamatos

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hollandiába ipari állványozásra keresünk legalább alapfokú angol, vagy holland nyelvismerettel rendelkező, jó fizikumú, fiatalembereket ,aki nem fél a magasban dolgozni ,nincs tériszonya ,és bírja a hosszabb külföldi távollétet (4-5 hét)
Amit kínálunk
- Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval
- magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában
- Fizetés: nettó 350-450 €/hét tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után)
- Teljes munkaidő
- Szállást a munkaadó intézi 1 vagy 2 ágyas szobákban igény szerint.
- Hosszú távú munkalehetőség
- A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
- Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Elvárások:

- legalább alapfokú A2 angol nyelvtudás
- B kat. jogosítvány
- Legalább 1-2 éves tapasztalat

Feladatok:
-hollandiai építkezéseken homlokzati állvány építése ,könnyű és nehéz fém állványok építése

Bérinformációk

Egyéb béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Építőipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

építőipar

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Hollandiában ipari állványozásra keresünk legalább alapfokú angol, vagy holland nyelvismerettel rendelkező, jó fizikumú, fiatalembereket ,aki nem fél a magasban dolgozni ,nincs tériszonya ,és bírja a hosszabb külföldi távollétet (4-5 hét)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkavállalóink minden esetben holland munkaadóval holland munkaszerződést kötnek.

A cég címe

Netjobs4u
Am Kurplatz 2
09573 Augustusburg
ID: 3687583   Megjelentetés dátuma: 2019.07.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   - Fizetés: nettó 350-450 €/hét tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után)