Állványozókat keresünk Hollandiába

Lendora

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
folyamatos
Bérfeltételek (bruttó)
- Fizetés: nettó 350-450 €/hét tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hollandiába ipari állványozásra keresünk legalább alapfokú angol, vagy holland nyelvismerettel rendelkező, jó fizikumú, fiatalembereket ,aki nem fél a magasban dolgozni ,nincs tériszonya ,és bírja a hosszabb külföldi távollétet (4-5 hét)
Amit kínálunk
- Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval
- magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában
- Teljes munkaidő
- Szállást a munkaadó intézi 1 vagy 2 ágyas szobákban igény szerint.
- Hosszú távú munkalehetőség
- A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
- Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Elvárások:

- legalább alapfokú A2 angol nyelvtudás
- B kat. jogosítvány
- Legalább 1-2 éves tapasztalat

Feladatok:
-hollandiai építkezéseken homlokzati állvány építése ,könnyű és nehéz fém állványok építése

Egyéb béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Építőipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

építőipar

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Hollandiában ipari állványozásra keresünk legalább alapfokú angol, vagy holland nyelvismerettel rendelkező, jó fizikumú, fiatalembereket ,aki nem fél a magasban dolgozni ,nincs tériszonya ,és bírja a hosszabb külföldi távollétet (4-5 hét)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkavállalóink minden esetben holland munkaadóval holland munkaszerződést kötnek.

A cég címe

Netjobs4u
Am Kurplatz 2
09573 Augustusburg
ID: 3687583  Megjelentetés dátuma: 2019.07.06.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: - Fizetés: nettó 350-450 €/hét tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után)