Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Villanyszerelő

Leman Industrie Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Leman Industrie francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. A csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére

munkatársat keres.

Információk a kiválasztási folyamatról

Önéletrajzát a [email protected] e-mail címre várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- villanyszerelő, vagy épületvillamossági-, vagy erősáramú technikum;
- „B” kategóriás jogosítvány;
- hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat;
- rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- azonnali kezdés;
- EBF, EV, VV jogosultság;
- villamos rajzolvasási képesség;
- FAM feljogosítási igazolvány;
- önálló feladat és probléma megoldási képesség.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: [email protected]
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Erre az álláshirdetésre most önéletrajz nélkül is jelentkezhet. Elég elküldenie a jelentkezést.
ID: 3815608  Megjelentetés dátuma: 2019.11.21.