Szerkezet lakatos

Laterex Építő Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest, Hídépítő utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A közel 300 fős stabil gazdasági hátterű, magyar tulajdonú Laterex cégcsoport kivitelezési csapatába keres munkatársat.
Budapesti munkavégzési hely, napi 8 órás fix munkaidő,
nettó 250.000-300.000 Ft-os fizetés!
Brigádok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• Építőipari generál-kivitelezés során felmerülő szakipari munkák elvégzése;
• ingatlan felújítási munkálatokban való részvétel.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
• nettó 250.000-300.000 Ft-os havi fizetés;
• pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
• vidéki bejárási támogatás;
• stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
• hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Bővebb információ és jelentkezés: Szávai Ákosnál a 06/30-615-4428 számon, vagy e-mailben a [email protected] e-mail címen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakmai tapasztalat lakatos vagy karosszéria lakatos munkakörben, VAGY
• szerkezet lakatos/karosszéria lakatos szakmunkás bizonyítvány/OKJ-s szakképesítés (pályakezdők jelentkezését is várjuk).
• műszaki rajz értelmezés képessége;
• precíz, pontos, önálló munkavégzés;
• szakmai jártasság;
• megbízhatóság;
• erkölcsi bizonyítvány.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Hídépítő utca 1-12.
1095 Budapest