Nagykereskedelmi értékesítő irodai munka

Laser Technologies Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Textilgyári út 3
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy fiatalos, dinamikus munkahelyen változatos munkát végezni?
Szeretsz emberekkel foglalkozni, jól kommunikálsz, ügyes értékesítő vagy?

A szegedi telephelyű Laser Technologies Kft. különleges elektronikai termékek gyártásában és nagykereskedelmi értékesítésében piacvezető vállalat olyan dinamikus, kreatív, precíz kollégát keres, aki nem ijed meg az önálló munkavégzéstől, az összetett munkától, szeret folyamatosan fejlődni az értékesítés, ügyfélkezelés területén.

Napi feladatok:

- Bejövő kommunikáció fogadása: telefonhívások, e-mailek, skype, stb...

- Terméktájékoztatás, szakmai tanácsadás, problémamegoldás, rendelésfelvétel.

- A külföldi viszonteladó partnerek miatt angol nyelvismeret szükséges!

Egyéb béren kívüli juttatások

- Cégünk legnagyobb értéke „A CSAPAT”!
Egy fiatalos, pörgős, precíz, profi csapat tagja lehetsz.

- Versenyképes jövedelmet, fejlődési lehetőséget ajánlunk, belsős és külsős tanfolyamok segítségével.

- Kulturált munkavégzési körülmények között, modern eszközökkel dolgozunk.

- Munkaruha támogatás.

- Céges autó biztosítása szükség esetén.

- Cégünk termékeinek ingyenes tesztelésére lehetőséget biztosítunk a kollégák számára.

- Nálunk unatkozni biztosan nem fogsz, folyamatosan bizonyíthatod kreativitásodat és nyitottak vagyunk minden jó ötletre, ami előre visz minket a közös cél felé.

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldd el pályázatodat e-mailben a [email protected] címre!

Mire figyelj a pályázat elküldésekor:

- Szeged, Textilgyári út 3. szám alatti telephelyünkre, teljes munkaidőre keresünk munkatársat, alkalmazotti jogviszonyra. Otthonról nem végezhető a munka és nem is vállalkozókat keresünk.

- Több pályázatunk is futhat egy időben, ezért kérlek, hogy jelentkezéskor mindenképpen írd meg pályázatodban, melyik pozícióra jelentkezel!

- Mindenképpen fényképes önéletrajzot küldj!

- Jelöld meg a minimális nettó kereseti igényedet!
(amennyit kézhez szeretnél kapni) Munkavégzés H-P 8-17

- Írj nekünk korábbi munkatapasztalataidról az értékesítés, ügyfélszolgálat, irodai munkák területéről.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- Angol nyelvismeret szükséges

- B kategóriás jogosítvány feltétel

- Jó kommunikációs képesség

- Precizitás, pontosság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Laser Technologies Kft. minőségi elektromos termékek fejlesztésével, gyártásával, belföldi és külföldi nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozik. Ismert márkáink: POWERTUNING, KIYO Technology, Ozonegenerator

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Textilgyári út 3.
6725 Szeged