Raktárvezető

Laser Technologies Kft.

A munkavégzés helye
Textilgyári út 3., Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.05.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy fiatalos, pörgős munkahelyen változatos munkát végezni?
Szereted a kihívásokat, kreatív és precíz vagy, szeretsz alkotni?

A szegedi telephelyű Laser Technologies Kft. nagykereskedelmi vállalat olyan pörgős, kreatív kollégát keres, aki nem ijed meg az önálló, vezetői munkától, szeret folyamatosan fejlődni a raktározás, raktárszervezés területén.

Cégünk speciális, minőségi elektronikai termékek gyártásával, importálásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozik, elsődlegesen az autóipar területén.

Napi feladatok:

- A napi rendelt áru összekészítése, ellenőrzése és átadása a futárszolgálatnak.

- Beérkező áru átvétele, raktározás előtti minőség ellenőrzés.

- Áru polcra készítése: készletek összeállítása, csomagolás, matricázás, beállítások elvégzése, működés ellenőrzés, stb.

- Árukészlet-szint folyamatos figyelemmel követése, leltározás, helyes készlet fenntartása.

- Csomagolóanyagok, marketing anyagok készletének követése és utánrendelés.

- Kisebb elektronikai összeszerelő feladatok (saruzás, forrasztás, egyéb betanított munka).

A raktárvezető pozíció mindezen feladatok végzését és azok raktáros kolléga segítségével történő elvégeztetését, tehát vezetői feladatokat is magában foglal.

Egyéb béren kívüli juttatások

- Cégünk legnagyobb értéke „A CSAPAT”!
Egy fiatalos, pörgős, professzionális csapat tagja lehetsz.

- Kulturált munkavégzési körülmények között, modern eszközökkel dolgozunk.

- Nálunk unatkozni biztosan nem fogsz, folyamatosan bizonyíthatod kreativitásodat és nyitottak vagyunk minden jó ötletre, ami előre visz minket.

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldd el pályázatodat e-mailben a lasertechkft@gmail.com címre!

Mire figyelj a pályázat elküldésekor:

- Szeged, Textilgyári út 3. szám alatti telephelyünkre, teljes munkaidőre keresünk munkatársat, otthonról nem végezhető a munka és nem is vállalkozókat keresünk.

- Több pályázatunk is futhat egy időben, ezért kérlek, hogy jelentkezéskor mindenképpen írd meg pályázatodban, melyik pozícióra jelentkezel!

- Mindenképpen fényképes önéletrajzot küldj!

- Jelöld meg a minimális nettó kereseti igényedet!
(amennyit kézhez szeretnél kapni) Munkavégzés H-P 8-17.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.05.01. (még 9 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Laser Technologies Kft. minőségi elektromos termékek fejlesztésével, belföldi és külföldi nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozik. Népszerű márkáink többek között a POWERTUNING - autóextrák és kiegészítők, KIYO Technology - Egyedi traffipaxvédelmi megoldások, Ozonegenerator - Léghigiéniai megoldások.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Textilgyári út 3.
6725 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bense Árpád
E-mail: Küldje el önéletrajzát