Konvenční soustružník

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Místo práce
Lelystad, Nizozemsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 080 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Soustružnické práce prováděné na základě technického výkresu, které se včetně kontroly provádějí samostatně. Jde o výrobu středně velkých a velkých prvků, často o výrobu na míru dle zadání klientů. Především jde o výrobu jednotlivých kusů a výrobu malých sérií s přesnými tolerancemi.

- Platové ohodnocení – € 480 - € 550 netto/40 odpracovaných hodin (za předpokladu, že se dopravíte vlastním autem)
- Ubytování zajištěné a hrazené
- Kolektivní zdravotní pojištění
- Pracovní oblečení
- Možnost získání certifikátu VCA
- Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou NBBU CAO

Máte dotazy nebo potřebujete více informací? Kontaktujte prosím našeho náborového pracovníka na čísle +31 6 13 67 52 93 nebo zašlete svůj životopis na adresu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní a renomovaná Holandská společnost působící v oblasti strojírenského průmyslu

Požadavky na zaměstnance

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

- Čtení technických výkresů
- Kontrola a měření výroby
- Výroba dílů podle specifikací a požadavků na kvalitu od zákazníka
- Zkušenosti s prací na výše uvedené pozici

Looking for a good paid job in Holland? Larex is your partner for jobs in the technical area.
Larex is the biggest agency in Holland specialized in temporary work for international technical staff. We are steady and reliable organization, growing already since 2003 and working with European staff since 2007, with all the certification assuring mainly good payment conditions according the Dutch CAO, good and certified accommodation and health insurance. We have the following certificates - NEN 4400-1, VCU-certificate, NBBU member, Certified Flex Home. Larex also cooperates with DIT Bouw & Techniek. This combination makes the biggest cooperation for technical staff in Holland with 2400 – 2800 employees.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Nizozemsko
ID: 3799977  Megjelentetés dátuma: 2020.05.20.  A munkabér alsó határa (bruttó): 2 080 EUR/měsíc