2 080 - 2 420 EUR

Montér ocelových konstrukcí/svářeč těžkých konstrukcí

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Místo práce
Nizozemsko
Termín nástupu
26/08/2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U našeho klienta v jihozápadní části Holandska budete pracovat jako montér a svářeč ocelových konstrukcí pro výstavbu hal.
Práce se skládá ze samostatného skládání konstrukcí podle technického výkresu, to vše za pomoci značení, pilování, řezání, vrtání, bodování a následného (do)svařování. V této firmě se používají svářečské metody 135 a 138 v různých pozicí, ale nejvíce se používají koutové svary v pozici PA.
V závislosti od množství práce u klienta se může vaše náplň práce lišit. Jeden týden budete pracovat více jako montér ocelových konstrukcí a připravíte svůj produkt na svařování, zatímco druhý týden jej (do)svařujete.
Dále umíte pracovat samostatně a odvádíte svou práci včas.

Výška platu se odvíjí od Vašich zkušeností a pohybuje se v rozmezí 480 – 560 € netto/40 odpracovných hodin.
Ubytování je zajištěné a placené.

Kontaktuj nás pro více informací na telefonním čísle +31 88 4949609 a nebo pošlete životopis na email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Klient v jihozápadní části v Holandska zabývající se výrobou halových konstrukcí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

- Prokazatelná zkušenost s prací v tomto sektoru, zkušenost s těžkými konstrukcemi výhodou
- VCA certifikát nebo ochota získat ho
- Svářečský certifikát 135/138 výhodou
- Vlastní auto výhodou

Looking for a good paid job in Holland? Larex is your partner for jobs in the technical area.
Larex is the biggest agency in Holland specialized in temporary work for international technical staff. We are steady and reliable organization, growing already since 2003 and working with European staff since 2007, with all the certification assuring mainly good payment conditions according the Dutch CAO, good and certified accommodation and health insurance. We have the following certificates - NEN 4400-1, VCU-certificate, NBBU member, Certified Flex Home. Larex also cooperates with DIT Bouw & Techniek. This combination makes the biggest cooperation for technical staff in Holland with 2400 – 2800 employees.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Nizozemsko