CNC Operátor sústruh / fréza, do Holandska na zmluvu, ubytovanie zabezpečené a hradené, týždenná výplata

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Miesto práce
Deventer, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
cca 1600 - 2000 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme samostatných strojárov s praxou v programovaní CNC strojov

Nutná znalosť v niektorom z program. jazykov Heidenhain, Fanuc, Sinumerik, Okuma, Mazatrol príp. iné

- dlhodobejšia práca
- prax je vítaná
- samostatní ľudia, schopní komunikovať anglicky, nemecky alebo holandsky
- auto nutné na dochádzanie z práce na ubytovanie

*Plat každý týždeň
*Ubytovanie zdarma a hradené agenturou.
*Zdravotné poistenie hradené
*Práca podľa holandských podmienok NBBU CAO

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme zaslať:
- štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu
praca@larex.sk
- prosíme o dôslednú prípravu životopisu nakoľko táto Vás prezentuje pred budúcim zamestnávateľom
- kontaktujeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilné a renomované holandské spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľná prax v danej oblasti vítaná!!
- Preferovaní sú uchádzači s vlastným autom a jazykom
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
- Ochota a motivácia pracovať v zahraničí

Looking for a good paid job in Holland? Larex is your partner for jobs in the technical area.
Larex is the biggest agency in Holland specialized in temporary work for international technical staff. We are steady and reliable organization, growing already since 2003 and working with European staff since 2007, with all the certification assuring mainly good payment conditions according the Dutch CAO, good and certified accommodation and health insurance. We have the following certificates - NEN 4400-1, VCU-certificate, NBBU member, Certified Flex Home. Larex also cooperates with DIT Bouw & Techniek. This combination makes the biggest cooperation for technical staff in Holland with 2400 – 2800 employees.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Holandsko
www.larex.sk

Kontakt

ID: 1209282   Megjelentetés dátuma: 2018.06.18.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   cca 1600 - 2000 euro