Export rendelésadminisztrátor

Lamello Kft.

A munkavégzés helye
Kaposvár, Dombóvári út 1, 7400 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2020-02-24

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Fontos, hogy precíz, pontos, fegyelmezett személyiségeddel és fejlett kommunikációs képességeiddel, bejáratott német nyelvtudásoddal könnyedén eligazodj a rendelések és adattáblák tengerében.

Feladatok:
- Bejövő külföldi rendelések feldolgozása, az esetleges módosítások elbírálása, nyomon követése
- Egyedi igények leírásának fordítása németről, magyar nyelvre
- Beérkező reklamációk feldolgozása
- Gyártáskiírások ellenőrzése
- Szállítási etikettcímkék nyomtatása, rendszerezése
- A segédanyag beszerzés támogatása (import rendelések)

Egyéb béren kívüli juttatások

- Korszerű és nyugodt munkakörnyezet
- Támogató kollégák

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek

Számlázás - alapok
Microsoft Word - alapok
Microsoft Outlook - alapok
Microsoft Office - haladó
Microsoft Excel - haladó
Internet - alapok
Adobe Acrobat Reader - alapok
Fordítás - alapok

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

- Magabiztos, társalgási szintű német nyelvtanulás
- Középfokú iskolai végzettség
- Adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat
- Microsoft Office szoftverek használatának magabiztos ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

30 éves tradícióval rendelkező, magyar tulajdonú bútoripari vállalkozás új kollégát keres dinamikusan fejlődő csapatába.
Ha szeretnél gyönyörű környezetben, egy olyan családias légkörű, innovatív cégnél dolgozni, ahol nem csak a feladatok elvégzése, hanem Te és az ötleteid is számítanak, jelentkezz és légy részese egy nagyszerű munkaközösségnek!

A cég címe

Dombóvári út 1.
7400 Kaposvár
ID: 3869595  Megjelentetés dátuma: 2020.02.12.