Értékesítő

Lakáskulcs Home Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nyugat-Magyarországon és Budapesten tevékenykedő, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlan közvetítő franchise hálózat

budapesti irodájába

ÉRTÉKESÍTŐKET KERES

Albérleti üzletágába

Feladatok:
A megnövekedett piaci kereslet kiszolgálása, kereső ügyfelekkel való kapcsolattartás, igények felmérése, regisztrálása, kiadó ingatlanok felkutatása, fényképek készítése, weboldalunkra való beregisztrálása, az ingatlanok bemutatása kereső ügyfeleink részére, szerződések előkészítése, a bérleti folyamatok koordinálása

Elvárások:
Érettségi, jó kommunikációs készség, alapfokú számítógépes ismeret, saját lap-top vagy tablet, jó megjelenés

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat, saját kapcsolatrendszer, jogosítvány, saját autó, nagy látószögű fényképezőgép, Facebook profil

Amit nyújtunk:
Fiatalos csapat, emberközpontú munkahely, céges mobiltelefon, céges autó használat (alkalom szerűen) teljes marketing támogatás, országos franchise jó hírneve, kötetlen munkaidő, rengeteg kereső ügyfél, teljes adminisztrációs támogatás.

Juttatások:
Bejelentett munkaviszony, 200.000 Ft nettó kezdő alapfizetés (természetesen egy bizonyos elváráshoz kötött), próbaidő után jutalék és negyedéves prémium.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkaidőben telefonon 06 70 948 62 37-as vagy a 06 70 677 08 95 számon ill. e-mailben a hemzo.krisztian@lakaskulcs.hu címen.

Lakáskulcs Home Kft 1094 Budapest Balázs Béla u. 21. www.lakaskulcs.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség