Értékesítési referens

Kulcs-Pont Ingatlan Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye, Fejér megye, Somogy megye, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk , a KULCS-PONT INGATLAN KFT a DUNA HOUSE FRANCHIE HÁLÓZAT partnereként 14 éve van jelen az ingatlanpiacon, Budapesten és vidéken 10 önállóan működő Franchise irodánkkal Magyarország vezető ingatlanforgalmazó hálózatának legnagyobb franchise partnere vagyunk.
Tökéletesen felszerelt, kényelmesen kialakított irodáinkban PROFI képzés keretében lehetősége van új karriert építeni az alábbi pozícióban: Ingatlan ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS
Küldetésünk, hogy a velünk dolgozó kollégák az ingatlanszakma leghitelesebb szakembereivé váljanak, képzési akadémiánknak és irodáink mentori programjának köszönhetően mind a szakmát elkezdő, mind a már tapasztalattal rendelkezők is elérhetik ambiciózus céljaikat.
Újonnan kezdő értékesítőinket FIX BÉREZÉS segíti szakmánk elsajátításában.

Keressen ügyfelünk új építésű, színvonalasan felújított vagy teljesen felújítandó ingatlant, akár századfordulón épült házat, végleges otthonteremtő vagy befektető céllal, megtaláljuk részére a megoldást.

AMENNYIBEN
* Önt is érdeklik a szakmában rejlő lehetőségek
*Régóta úgy érzi, vonzaná az ingatlanosok szabad világa, szívesen osztaná be önállóan az idejét,
*Úgy érzi fel tudja venni a tempót a folyamatosan pörgő piacon
* Szeret beszélgetni,
*Jobban szeret jönni – menni , mint egy helyben dolgozni,
Ismerjük meg egymást !
Rutinos, több éve a szakmában dolgozó kollégák szívesen megosztják tapasztalataikat, tudásukat Önnel.
AZ ÖNRE VÁRÓ FŐBB FELADATOK
*Az adott terület megismerése, ingatlanok felvétele
*Telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel
* Ingatlanok bemutatása
*Aktív részvétel a teljes értékesítési tevékenységben
AMIT ELVÁRUNK:
*Kiváló kommunikációs készség
*Üzleties megjelenés
*Szorgalmas, agilis, precíz, céltudatos személyiség
AMIT KÍNÁLUNK
* Kezdő hónapokban biztos bevétel
*Piacvezető cég biztos háttere
*Képzések, folyamatos szakmai támogatások
*Nyugodt, kollegiális légkör
Munkavégzés helye :
Budapest, II.;XVI.;XVII.kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
küldje az önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több mint egy évtizedes szakmai tapasztalattal, Budapest,Pest-megye, Fejér-megye , és Somogy-megye területén rendelkezik irodákkal. A szolgáltatói szektorban – elsősorban az ingatlan és a pénzügyi termékek közvetítési területei a fő tevékenységi körünk. Hisszük, hogy sikereinket azon törekvésünknek köszönhetjük, hogy igyekszünk szolgáltatásainkhoz – ingatlanvásárlás, ingatlaneladás, hitelfelvétel vagy biztosításkötés - olyan értékeket hozzáadni, amely hatékonyabbá teszi ügyfeleink részére nyújtott segítségünket céljaik elérésében.

A cég címe