Call Center munkatárs....

Kulcs-Pont Ingatlan Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő, Siófok, Székesfehérvár, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kulcs-Pont Ingatlan Kft. Duna House franchise partner,
Budapest, Székesfehérvár, Balatoni irodáiba teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba,
Ingatlanértékesítési területen :

Call Center munkatárs

Feladatok:
 Ügyfelek telefonos felkeresése,értékesítőink számára időpont egyeztetés
 Szolgáltatások ajánlása
 Az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja.

Elvárások:
 A területen szerzett szakmai gyakorlat
 Középfokú végzettség,
 Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
 Magabiztos szóbeli kommunikáció,

Előnyt jelent:
 Érétkesítői gyakorlat

Amit kínálunk:
 Teljes vagy részmunkaidő
 Fizetés: versenyképes fix fizetés vagy alap + jutalék,
 Fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet
 Hosszú távú, biztos munkahely.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:

Budapest, Székesfehérvár, Siófok,

önéletrajz küldéssel „call center” jeligével a frank.andrea@dh.hu e-mail címre,
tel: 06-30/950-17-32

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Outlook - alapok
Microsoft Excel - alapok
Microsoft Word - alapok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több mint egy évtizedes szakmai tapasztalattal, Budapest,Pest-megye, Fejér-megye , és Somogy-megye területén rendelkezik irodákkal. A szolgáltatói szektorban – elsősorban az ingatlan és a pénzügyi termékek közvetítési területei a fő tevékenységi körünk. Hisszük, hogy sikereinket azon törekvésünknek köszönhetjük, hogy igyekszünk szolgáltatásainkhoz – ingatlanvásárlás, ingatlaneladás, hitelfelvétel vagy biztosításkötés - olyan értékeket hozzáadni, amely hatékonyabbá teszi ügyfeleink részére nyújtott segítségünket céljaik elérésében.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Frank Andrea
Tel.: +36 30 950 1732
E-mail: Küldje el önéletrajzát