Zarábaj 2000€! Lakovník - práškové lakovanie, Nemecko (okolie Mníchova)

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
9,-€/h (+príplatky a bonusy), priemerná hodinová mzda 11,-€/h netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v Nemecku? Nemáš problém vycestovať za prácou?
Práca na hlavný pracovný pomer s ubytovaním.
Princíp spočíva v nanášaní práškovej farby "systém GEMA" v elektrostatickom poli na povrch upravovaného materiálu a následné "vypálenie" vo vytvrdzovacej peci. Na aplikáciu práškovej farby na upravovaný materiál sa využíva stlačený vzduch a zariadenia na elektrické nabitie častíc práškovej farby. Strieka sa automatickými alebo ručnými prístrojmi, prevažne plechy a rôzne oceľové konštrukcie.

Strika sa systémom GEMA.

Pozícia je na českú pracovnú zmluvu.

*ubytovanie zabezpečené a plne hradené
*stabilná a dlhodobá práca (aj na dobu neurčitú)
*výhodné platové podmienky
*možnosť karierného rastu
*ostatné benefity dohodou
*2 zmenná prevádzka (06:00-14:00 alebo 14:00-22:00)
*možnosť pracovať aj soboty
*možnosť zárobku 2000,-€ v čistom

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stredne veľká spoločnosť, ktorá sa od roku 1991 najprv zaoberala vývojom technológie povlaku a jej vplyvom v priemyselnom sektore.
Dnes sa zameriava na elektrostatický práškový náter.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax v striekaní práškovými farbami.
Striekanie systémom GEMA - možnosť zaučenia
NJ -základy

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Velkomoravská 4017/77
69501 Hodonín
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Vyhinský
Tel.: +421 903 600 062, 0800 144 550, +421 54 486 10 11
E-mail: poslať životopis
ID: 3177901   Megjelentetés dátuma: 2018.07.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   9,-€/h (+príplatky a bonusy), priemerná hodinová mzda 11,-€/h netto