Pracovník/čka v čokoládovni na Morave - Olomouc

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Olomouc, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
16 000,-KČ ( + bonusy a príplatky podľa ZP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame jednoduchú a nenáročnú prácu na Morave do čokoládovne.
Pomocné práce pri balení cukroviniek. Práca je vhodná pre mužov, ženy a páry.
Pracuje sa v 3 alebo 2 zmennej prevádzke s možnosťou nadčasov.
Nezáleží na praxi ani na veku, dôležitá je chuť pracovať.
Zmennosť:
ranná 6-14
poobedňajšia 14-22
nočná 22-6
alebo v nepretržitej prevádzke
ranná 6-18
nočná 18-6

*ubytovanie zabezpečené a plne hradené
*doprava - zabezpečená v prípade potreby, nástupné miesta (BJ,PO,PP,RK,MT,ZA)
*týždenné zálohy 1000,-kč
*zabezpečujeme odvoz firemným tranzitom - v prípade potreby
*pracovný odev
Príplatky:
príplatok za poobedňajšiu zmenu: 5,60,- kč / hod
príplatok za prácu v noci: 10,5% priemernej hodinovej mzdy
príplatok za prácu v nepretržitej prevádzke: 9,- kč/ hod
príplatok za prácu v hluku: 6,- kč / hod
príplatok za prácu sobota a nedeľa: 37% z priemernej hodinovej mzdy
príplatok za prácu - sviatok: 100% priemernej hodinovej mzdy

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Čokoládovňa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný zdravotný preukaz.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Velkomoravská 4017/77
69501 Hodonín
Česká republika
ID: 2706528   Megjelentetés dátuma: 2018.04.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   16 000,-KČ ( + bonusy a príplatky podľa ZP)