Obchodný zástupca - Bardejov

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ získavanie zákazníkov a komunikáciu so zákazníkmi od účasti na obchodných rokovaniach, preberania objednávok, špecifikáciu požiadaviek zákazníka,
▪ vypracovávanie cenových ponúk,
▪ starostlivosť o zákazníkov,
▪ sledovanie kvality a včasnosti plnenia objednávok,
▪ vyhľadávanie nových zákazníkov,
▪ rozširovanie kanálov predajnej siete,
▪ koordináciu práce a podporu distribútorov a agentov v zahraničí,
▪ evidenciu zákazníkov, dohôd a zmlúv,
▪ vypracovávanie štatistík a trendov vývoja.

▪ práca v domácom a zahraničnom obchode,
▪ zaujímavé finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov,
▪ príležitosť pre ďalší profesijný rast,
▪ práca na ambicióznych projektoch v rámci celého sveta,
▪ uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností,
▪ firemný telefón, auto, notebook a pod.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre žiadateľov zo Slovenska, Česka a krajín celej Európskej Únie. Pracujeme v oblasti strojárstva. Sme držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa európskej normy ISO 9001:2000

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

▪ príjemné a seriózne vystupovanie,
▪ ochotu cestovať,
▪ výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
▪ zodpovednosť, spoľahlivosť, systematickosť,
▪ teamová práca,
▪ schopnosť zvládať stresové situácie,
▪ časová flexibilita,
▪ schopnosť samostatného rozhodovania,

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Velkomoravská 4017/77
69501 Hodonín
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Vyhinský
Tel.: +421 903 600 062, 0800 144 550, +421 54 486 10 11
E-mail: poslať životopis
ID: 1625646   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 900€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača