Csemege pultos eladó

Krupp és Társa Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budaörsön található Príma áruházunkba keresünk azonnali belépéssel szakképzett ,gyakorlattal rendelkező

Csemege pultos eladó kollégákat

Főbb feladatok:
• Csemege és sajt áru mérése és kiszolgálása
• Vásárlók tájékoztatása
• Termékek minőségének, és frissességének ellenőrzése
• Árufeltöltés az általános irányelvek, illetve a vezetői utasítások alapján
• Lejárati idők ellenőrzése
• Ártáblák, vevőtájékoztató táblák kihelyezése

Az állásokhoz tartozó elvárások:
• Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés
• Megbízhatóság
• Vásárló orientált beállítottság, rugalmasság
• Egészségügyi alkalmasság
• Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:
• Stabil háttér és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria

Ha szeretne egy agilis, jó csapatban velünk együtt dolgozni, jelentkezzen önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: [email protected] vagy érdeklődjön a 06-30-682-2850 telefonszámon.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Szabadság út 52-54.
2040 Budaörs

Kapcsolat