Technik elektrických skúšobných zariadení

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Nitriansky kraj, Nyitra megye - Nitra megye, Egyéb külföld (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800€ - základná mesačná mzda + 350€ funkčný príplatok po skúšobnej dobe, polročné prémie, diéty počas služobnej cesty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si cestovať? Špecializovať sa vo svojom odbore? Máš šancu prihlásiť sa!

Výrobný závod v Kolárove hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu: Technik elektrických skúšobných zariadení, ktorý bude zodpovedný za údržbu, opravy a celkovú starostlivosť o elektrické testovacie zariadenia.

Technik elektrických skúšobných zariadení bude zodpovedať za:
• Plánovanie, stavbu a implementáciu testovacích systémov
• Definovanie testovacích kritérií a príprava vzorových testovacích modulov
• Kontrolu a údržbu testovacích systémov a poskytovanie technickej pomoci
• Plánovanie a vykonávanie technických zmien a kontrola ich funkčnosti
• Podpora lokálnych výrobných závodov celej skupiny KROMBERG & Schubert v oblasti údržby testovacích systémov
• Prácu na projektoch
• Vedenie dokumentácie
Táto pozícia je spojená s vycestovávaním do našich pobočiek v zahraničí po celom svete (napr. Macedónsko, Rumunsko, Tunisko, Maroko, Južná Afrika, Botswana, Čína, Mexiko atď.).

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Dobré pracovné podmienky
• Možnosť odborného rastu
• Úplné zaškolenie v Kolárove a v Rakúsku / Nemecku
• Noví kolegovia z miest nad 45km majú ubytovanie vo firemnom apartmáne zabezpečené
• Počas služobnej cesty ubytovanie, cestovanie, poistenie je zabezpečené

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Schopnosť pracovať samostatne
• Vysoká miera flexibility - ochota cestovať do zahraničia
• Schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie
• Skúsenosti s SW z meracej techniky a so sieťovou technikou TCP/IP - výhodou
• Skúsenosti s programovaním smart kamier - výhodou

A KROMBERG & Schubert egy nemzetközi vállalat több mint 100 éves múlttal és széleskörű tapasztalatokkal az autóipari gyártás területéről. Elkötelezettség, rugalmasság és folyamatos megújulás jellemzi a céget, ezek tették szaktekintéllyé a kábelköteggyártás területén.

Mi a siker titka? Az a több mint 40 000 alkalmazott az egész világon, akiket összeköt az optimizmus, jókedv és a munkafolyamatok állandó újítása.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselný areál 3206
946 03 Kolárovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Henrietta Kovács
Tel.: +421357846710
E-mail: poslať životopis
ID: 1995076   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 800€ - základná mesačná mzda + 350€ funkčný príplatok po skúšobnej dobe, polročné prémie, diéty počas služobnej cesty