Szobalány

Kristilla Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Körmend
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A körmendi Mjus World Resort és Termál Park ****S Housekeeping csapatába keresünk fiatalos és energikus csapattagokat!

Főbb feladatok:
- a szálloda szobáinak és közös területeinek takarítása a szálloda sztenderdjeinek megfelelően
- a szobák felszereltségének ellenőrzése, a műszaki meghibásodások jelzése
- minibár ellenőrzése, feltöltése
- a szállodában használatos textília kezelése
- a felmerülő, a munkakörébe tartozó Vendégkérések teljesítése
- a közösségi terek, folyosók, mosdók munkalap szerinti takarításának elvégzése

Amit kínálunk:
- Lendülettel teli csapatot egy modern és nemzetközi munkakörnyezetben
- Folyamatos előrelépési és szakmai fejlődési lehetőséget
- Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget
- Versenyképes fizetést, jutalmakat
- Neked és családodnak fenntartott kedvezményeket a Mjus Worldban

Téged keresünk, ha:
- Munkádat szereted igényesen és odafigyeléssel végezni
- Szeretsz önállóan dolgozni
- Mindig mosolyogsz
- Szeretnél egy jó csapathoz tartozni
- Hozzáállásod Vendégcentrikus és udvarias
- Nyitott vagy a több műszakos, hétvégi és ünnepnapi munkavégzésre

Előnyben részesítjük pályázatod, ha:
- Dolgoztál már azonos munkakörben
- Dolgoztál már 4-5 csillagos szállodában

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kézművesekként születtünk. Igen, történetünk sok évvel ezelőtt kezdődött, amikor Olaszországban, a Gárda Tó közelében, egy kis műhelyben elkezdtünk cipőket gyártani. 1972-őt írtunk, megszületett az OLIP. Akkoriban a technológia természetesen nem az volt, mint a mai, de az első osztályú bőrök és anyagok használata, az alkotó szellem és főként a munkába fektetett szenvedély megalkották az alapot.
Az évek során minden fejlődött és megnőtt. Nőttek az emberek, a munka, a szükségletek, az elvárások. Az a kis műhely is új helyet kellett találjon magának, így, bár szívét megőrizve Olaszországban, a világ sok más országába eljutott, többek között Magyarországra is, ahol 9 évet maradt. A gyártás áttelepült máshová, de ennek a tapasztalatnak a vége nem egy elköszönés volt, hanem egy egyszerű viszontlátásra.
A minőség, az alkotó szellem és a munkába fektetett szenvedély ma is változatlanul élnek ebben az új tapasztalatban, a Mjus Worldban. Ma, annak az időnek az emlékére, továbbra is áll a magas kémény a gólyafészkével, ahová a gólyák minden évbe visszatérnek meglátogatni bennünket. Azon a területen, ahol régen a gyár állt, 2016-ban megszületett Resortunk, amely közel 100.000 négyzetméteren terül el. Itt vár a Vendégek fogadására egy 100 mosolyból álló csapat. Mi is “kézművesek” vagyunk, de erős elhivatottsággal a Vendéglátás iránt.
Beleadunk szenvedélyt, lendületet és odaadást, azért, hogy Vendégeinknek felejthetetlen élményeket biztosítsunk. Munkatársaink a Mjus World értékeinek, stílusának és minőségének Nagykövetei. Ugyanazon értékek Nagykövetei, melyek nevezetessé és elismertté teszik a Mjus, a Mjus Rbl és az AS98 cipőinket a márkák világában.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Rákóczi F. u. 154.
9900 Körmend

Kapcsolat