Szobalány

Kristilla Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Rákóczi F. u. 154., Körmend
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Személyes megállapodás alapján

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A körmendi Mjus World Resort és Termál Park ****S Housekeeping csapatába keresünk fiatalos és energikus csapattagokat!

Főbb feladatok:
- a szálloda szobáinak és közös területeinek takarítása a szálloda sztenderdjeinek megfelelően
- a szobák felszereltségének ellenőrzése, a műszaki meghibásodások jelzése
- minibár ellenőrzése, feltöltése
- a szállodában használatos textília kezelése
- a felmerülő, a munkakörébe tartozó Vendégkérések teljesítése
- a közösségi terek, folyosók, mosdók munkalap szerinti takarításának elvégzése

Cégünk színvonalas szállodai környezetben biztosít határozatlan munkaidejű, teljes munkaidős lehetőséget egy professzionális csapatban, szakmai fejlődési lehetőséggel.

Egyéb béren kívüli juttatások

Étkezés, munkaruha

Információk a kiválasztási folyamatról

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat várunk e-mailben vagy személyesen a szálloda recepcióján.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- gyors, igényes munkavégzés
- megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség
- Vendégcentrikus, udvarias hozzáállás
- terhelhetőség
- több műszakos, hétvégi és ünnepnapi munkavégzés vállalása (az állás részmunkaidőben is betölthető)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kézművesekként születtünk. Igen, történetünk sok évvel ezelőtt kezdődött, amikor Olaszországban, a Gárda Tó közelében, egy kis műhelyben elkezdtünk cipőket gyártani. 1972-őt írtunk, megszületett az OLIP. Akkoriban a technológia természetesen nem az volt, mint a mai, de az első osztályú bőrök és anyagok használata, az alkotó szellem és főként a munkába fektetett szenvedély megalkották az alapot.
Az évek során minden fejlődött és megnőtt. Nőttek az emberek, a munka, a szükségletek, az elvárások. Az a kis műhely is új helyet kellett találjon magának, így, bár szívét megőrizve Olaszországban, a világ sok más országába eljutott, többek között Magyarországra is, ahol 9 évet maradt. A gyártás áttelepült máshová, de ennek a tapasztalatnak a vége nem egy elköszönés volt, hanem egy egyszerű viszontlátásra.
A minőség, az alkotó szellem és a munkába fektetett szenvedély ma is változatlanul élnek ebben az új tapasztalatban, a Mjus Worldban. Ma, annak az időnek az emlékére, továbbra is áll a magas kémény a gólyafészkével, ahová a gólyák minden évbe visszatérnek meglátogatni bennünket. Azon a területen, ahol régen a gyár állt, 2016-ban megszületett Resortunk, amely közel 100.000 négyzetméteren terül el. Itt vár a Vendégek fogadására egy 100 mosolyból álló csapat. Mi is “kézművesek” vagyunk, de erős elhivatottsággal a Vendéglátás iránt.
Beleadunk szenvedélyt, lendületet és odaadást, azért, hogy Vendégeinknek felejthetetlen élményeket biztosítsunk. Munkatársaink a Mjus World értékeinek, stílusának és minőségének Nagykövetei. Ugyanazon értékek Nagykövetei, melyek nevezetessé és elismertté teszik a Mjus, a Mjus Rbl és az AS98 cipőinket a márkák világában.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Rákóczi F. u. 154.
9900 Körmend

Kapcsolat