2 500 - 3 000 EUR

Elektrikári(Elektrohelfer) - Nemecko od 2.500€/brutto/mesiac

KÖNIG GmbH & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s nástupom ihneď alebo dohodou jednotlivcov i dvojice elektrikárov na montážne práce v Nemecku.

PODMIENKOU znalosť nemeckého jazyka na úrovni pokročilý u jedného z montérov (v prípade dvojice)!

Náplň práce:
  • montáž elektrických vedení podľa výkresovej dokumentácie,
  • zapájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek
  • vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh a iné elektrikárske práce
  • práca sa vykonáva podľa pokynov nemeckého majstra

Vlastné auto je výhodou v prípade presunu z ubytovania na stavbu.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku. Nie je to klasická turnusová práca! Ubytovanie zabezpečí firma, zamestnanec si ho hradí sám.

Informácie o mzde

od 2.500 €

  • práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
  • sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
  • zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
  • vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
  • platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
  • ochranný pracovný odev a náradie
  • koordinátori v Nemecku hovoriaci slovensky alebo česky
  • ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Cena ubytovania v závislosti od miesta výkonu práce (cca. 300-500 Eur/mesiac)

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renovačné práce, prestavby, novostavby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • prax ako elektrikár, vyučenie v odbore
  • elektrikárske osvedčenie
  • znalosť nemeckého jazyka – schopnosť dorozumieť sa aspoň u jedného montéra z dvojice
  • vlastné auto je výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme
  • spoľahlivosť, samostatnosť, dochvíľnosť

KÖNIG GmbH &Co KG német társaság, melyik kínál személyzeti szolgálati i par és kézműves téren. Alapításától 1965-től a válalat jóval bővűlt most alkalmaz 18 kirendeltségen Európában 1.500 alkalmazotat

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 7
040 01 Košice 1, Slovenská Republika
Nemecko
ID: 2458774   Megjelentetés dátuma: 2019.07.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 2.500 €