Raktárkezelő munkatárs

Kometa 99 Zrt.

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkahelyet váltanál?
Dolgozz velünk!

Raktárkezelő munkatársat

keresünk Kaposvárra, a segédanyag raktár csapatába!

A TE FELADATAID:
• A beszállításra érkező segédanyagok (csomagolóanyagok, fűszerek stb.) átvétele, szállítólevél alapján
• A szállítmányok raktáron belüli rakodása, rendszerezése, SAP - vállalatirányítási számítógépes rendszerben történő berögzítése
• Termelési segédanyagok előkészítése a termelő területek részére, ezek csomagolása, tehergépkocsira történő rakodása, könyvelése SAP-ban - vállalatirányítási számítógépes rendszerben
NÁLUNK A HELYED, HA:
• Minimum alapfokú végzettséged van
• Érvényes targoncakezelő jogosítvánnyal rendelkezel
• Számítógépet használnod kell, ezért alapfokon jó, ha ismered
• Megbízható vagy
• 2 műszakot tudsz vállalni
JELENTKEZÉSED ÉRTÉKESEBB SZÁMUNKRA, HA:
• Hasonló munkakörben szereztél tapasztalatot már
• Ismered az SAP-t
MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

• Stabil, bejelentett munkaviszony itthon
• A környéken tőlünk kiemelkedő fizetést kapsz
• Segítjük a beilleszkedést, és elismerjük a teljesítményt (jutalmak, hűségpénz, munkatárs ajánlási program, a betanulási időszakban egy tapasztalt kollegánk segíti a munkádat, céges rendezvények)
• Munkába járás térítése
• Mi mindig figyelünk a gyermekeidre is: ünnepek idején megajándékozzuk őket, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk
• Fiatal és dinamikus csapat, barátságos munkahelyi légkör
• 13. havi bérként a kollégáink extra juttatásként félhavi alapbért kapnak

Várunk Téged is a csapatunkba!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kométa 99 ZRt. hazánk egyik legnagyobb sertésfeldolgozója. Az elmúlt évek során világszínvonalú termékeivel nemcsak itthon, de a világ számos országában is kiemelkedően fontos piaci szereplővé vált.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Kometa 99
Pécsi utca 67-69
7400 Kaposvár

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Anna Molnár
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3865437  Megjelentetés dátuma: 2020.02.07.