Karbantartó

Kometa 99 Zrt.

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkahelyet váltanál? Dolgozz velünk!

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlesztésekkel biztosítja a cég. A fejlesztések és a fenntarthatóság biztosítására, a műszaki terület csapatának bővítésére keressük leendő kollégánkat:

Villanyszerelő, Lakatos, Víz-, gáz-, központi fűtésszerelő
munkakörökbe, kaposvári székhelyünkre.

Miért jó nálunk dolgozni?
• Jutalmak, hűségpénz
• Munkába járás térítése
• Munkatárs ajánlási program, elérhető juttatás: bruttó 100.000 Ft/ajánlott dolgozó
• Céges rendezvények
• A betanulási időszakban egy tapasztalt kollegánk segíti a munkádat

• Mi mindig figyelünk a gyermekeidre is: ünnepek idején megajándékozzuk őket, és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
• Ingyenes képzési, átképzési lehetőségek értékes tudások megszerzésére

És ez még nem minden!
• Gyakori ajándékcsomagok
• Kedvezményes beszerzési lehetőség
• Reggeli/ebéd/vacsora biztosítása jelenlét szerint

Nálunk a helyed, ha
• Dolgozni is akarsz a jó fizetésért
• Műszaki középfokú/ OKJ-s végzettséged van
• Szívesen dolgoznál velünk
• Tudod, hogy a többműszakos munkarend több pénzt is jelent
• Szereted a jó ízeket

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kométa 99 ZRt. hazánk egyik legnagyobb sertésfeldolgozója. Az elmúlt évek során világszínvonalú termékeivel nemcsak itthon, de a világ számos országában is kiemelkedően fontos piaci szereplővé vált.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Kometa 99
Pécsi utca 67-69
7400 Kaposvár