Fuvarszervező

Kobela Trans Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.02.19.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó cég fuvarszervezőt keres, saját kamionok irányítására.
Feladatok:
- Folyamatos kapcsolattartás a külföldi megbízókkal szóban és írásban
- Fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
- Járművek útjainak nyomkövetése
- Gépkocsivezetők vezénylése, munkájuk felügyelete, koordinálása, segítése
- Gépkocsivezetők váltásának koordinálása
- Fuvarozás során felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása
- Szállításokkal kapcsolatos adminisztráció
Elvárások:
- Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
- Határozott fellépés és döntéshozatali képesség
- Gyorsaság, aktivitás, terhelhetőség, stressz tűrő képesség
- Csapatmunkára alkalmas személyiség
- Számítógépes ismeret
Amit kínálunk:
- Azonnali munkakezdés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Családias hangulat, fiatal, lendületes csapat
- Fejlődési lehetőség
- Rugalmasság
- Versenyképes fizetés, céges mobil
Munkavégzés helye: Szolnok (belváros)
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel: allas@kobelatrans.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kobela Trans Kft. 1994-ben alakult.
A város egyik legnagyobb nemzetközi fuvarozással foglalkozó vállalata.

A cég címe

Bercsényi u. 2.
5093 Vezseny