Elektromos karbantartó (Ref.sz.: 34008220)

Knorr- Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok
*Technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése
*Előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése
*Termelés biztonságának biztosítása
*Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése
*Munkahelyi 5S fenntartása
Munkakör betöltésének feltételei
*Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó)
*Szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben
*Tesztpadok és célgépek elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzainak olvasása
*3 műszak vállalása
Amit kínálunk
*Innovatív technológiák és megoldások, vasúti termékek
*Szakmai fejlődési lehetőség
*Tiszta, rendezett munkakörnyezet, modern géppark
*Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
*50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
*Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőségek
*Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Bérinformációk

328000

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Fő tevékenysége: Vasúti fékrendszerek, fékegységek gyártása
fejlesztése.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Demeter Zsófia
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3740896   Megjelentetés dátuma: 2019.08.16.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   328000