CNC-élhajlítót keresünk Günzburg körzetébe (Bajorország)

kfs Personal Service GmbH

A munkavégzés helye
Landkreis Günzburg, Németország, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

CNC-élhajlító/programozót keresünk Landkreis Günzburg körzetében lévő partnercégünk részére.

Elvárások:
- szakmai tapasztalat
- programozási ismeretek (Trumpf)
- biztos rajzolvasási képesség
- térlátás
- kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás

Feladatok:
- CNC-vezérlésű élhajltó gép kezelése (400 t-ig)

Munkaidő:
- 35-40 óra/hét

Juttatások:
- Tarifán felüli fizetés szakmai végzettség és tapasztalat alapján
- Szabadságpénz
- Karácsonyi pénz

Munkába állás időpontja: megegyezés szerint
Munkaviszony: Németországban bejelentett munkaviszony
Jogosítvány: B kat. szükséges (munkába járáshoz)

Kérjük jelentkezéséhez az alábbi dokumentumokat csatolja:
- önéletrajz, bizonyítvány, szakmához kapcsolódó végzettségről szóló dokumentum

Pályázatát kérjük egészítse ki az alábbiakkal:
- munkába állás leghamarabbi időpontja
- fizetési elképzelés
- szüksége van-e irodánk segítségére szálláskeresésben
- jogosítvány és szgk. rendelkezésre áll-e

Várjuk pályázatát lehetőség szerint német nyelven.

Megbízó

Gépipar

Gépgyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2) vagy Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A kfs Personal Service GmbH 2010 óta a régió megbízható munkaadója. Székhelyünk Bajorországban, Jettingen-Scheppach-ban található. Munkavállalóinknak és az iparban, szolgáltatási szektorban tevékenységet folytató vállalati ügyfeleinknek kínálunk személyzeti megoldásokat szlogenünkhöz hűen: „kompetens – fair – szociális”.
Szolgáltatásaink közé tartozik a klasszikus időszakos munka, személyzeti tanácsadás, munkaközvetítés és az outsourcing.
Tagja vagyunk a „Interessenverband Deutscher Zeitarbeitsunternehmen e.V. (IGZ) érdekképviseletének és határozatlan idejű hatósági engedéllyel rendelkezünk a tevékenység végzéséhez, amely Németországban a megbízhatóság védjegyének számít.

A cég címe

Siemensstr. 10
89343 Jettingen-Scheppach
Németország