Robothegesztő Günzburg körzetébe (Bajorország)

kfs Personal Service GmbH

A munkavégzés helye
Landkreis Günzburg, Németország, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Robothegesztésben jártas szakembert keresünk Landkreis Günzburg körzetében lévő partnercégünk részére.

Elvárások:
- fémipari területen szerzett végzettség
- kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás

Feladatok:
- robothegesztőgép kezelése
- kézi utánhegesztés MAG-eljárással

Munkaidő:
- 35-40 óra/hét

Juttatások:
- Tarifán felüli fizetés szakmai végzettség és tapasztalat alapján
- Szabadságpénz
- Karácsonyi pénz

Munkába állás időpontja: megegyezés szerint
Munkaviszony: Németországban bejelentett munkaviszony
Jogosítvány: B kat. szükséges (munkába járáshoz)

Kérjük jelentkezéséhez az alábbi dokumentumokat csatolja:
- önéletrajz, bizonyítvány, szakmához kapcsolódó végzettségről szóló dokumentum

Pályázatát kérjük egészítse ki az alábbiakkal:
- munkába állás leghamarabbi időpontja
- fizetési elképzelés
- szüksége van-e irodánk segítségére szálláskeresésben
- jogosítvány és szgk. rendelkezésre áll-e

Várjuk pályázatát lehetőség szerint német nyelven.

Megbízó

Gépipar

Gyártás, termelés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2) vagy Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A kfs Personal Service GmbH 2010 óta a régió megbízható munkaadója. Székhelyünk Bajorországban, Jettingen-Scheppach-ban található. Munkavállalóinknak és az iparban, szolgáltatási szektorban tevékenységet folytató vállalati ügyfeleinknek kínálunk személyzeti megoldásokat szlogenünkhöz hűen: „kompetens – fair – szociális”.
Szolgáltatásaink közé tartozik a klasszikus időszakos munka, személyzeti tanácsadás, munkaközvetítés és az outsourcing.
Tagja vagyunk a „Interessenverband Deutscher Zeitarbeitsunternehmen e.V. (IGZ) érdekképviseletének és határozatlan idejű hatósági engedéllyel rendelkezünk a tevékenység végzéséhez, amely Németországban a megbízhatóság védjegyének számít.

A cég címe

Siemensstr. 10
89343 Jettingen-Scheppach
Németország