Logisztikus – (beszerzési munkatárs)

KEROX Ipari és Kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
- Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége.
Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.
Termelési és logisztikai igazgatóságunk logisztikus csapatába keresünk
LOGISZTIKUS – (beszerzési munkatárs) munkatársat.

Feladatok:

- Készletgazdálkodás
- Raktárkészlet optimalizálás – szükség esetén készletellenőrzés kezdeményezése
- Elfekvő készletek kezelése, javaslattétel újrahasznosításra, értékesítésre, selejtezésre
- Megrendelések készítése (anyag és alkatrész)
- Beszerzési források felkutatása
- Szállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
- Üzemekkel és raktárral való folyamatos kapcsolattartás, igényfelmérés és teljesítés lebonyolítása a munkaköréhez tartozó termékek tekintetében
- Feljegyzések, kimutatások készítése, szerződések előkészítése
- Havi jelentés készítése a logisztikai vezető felé
- Konszignációs kitárolások készítése
- Raktár adminisztratív munkájában való részvétel: árubeérkezés könyvelés, belső könyvelések – nem feladata
- Aktív részvétel időszakos és éves leltár előkészületeiben és lebonyolításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú vagy releváns középfokú végzettség
- Angol nyelvtudás
- Műszaki beállítottság
- MS Office felhasználói szintű ismerete (preferáltan MS Outlook, Excel – alapfüggvények használata)
- Precíz, pontos munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
Az álláshoz betöltéséhez előnyt jelent:

- 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat/gyakorlat

Amit kínálunk:

- Hosszú távú biztos munkahely
- Modern, tiszta, rendezett környezet
- Céges busz /bérlettámogatás (100%)
- Versenyképes munkabér megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

- Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park
- Budapestről megközelíthető: Etele tér: 722-es és 724-es Volánbusz járatokkal

Emailben: Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: [email protected]

A jelentkezés mellé kérjük csatolni az alábbiakat:
- fényképes szakmai önéletrajz
- fizetési igény megjelölése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kerox u. 1.
2038 Sóskút