Betanított karbantartó(Gyöngyöshalász - br.: 297.000ft)

Kázsmér István EV

A munkavégzés helye
Gyöngyöshalász, Heves megye, Gyöngyös, Hatvan
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
297000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Új kollégákat keresünk BETANÍTOTT KARBANTARTÓI pozícióra! A munkavégzés helye a gyöngyöshalászi Apollo Tyres gumigyár!
A sikeres pályázók egy német központú, nemzetközi vállalat tagjaként lesznek foglalkoztatva.

Olyan Munkavállalókat keresünk, akiknek nem idegen a szerelés, gépipar.
Targoncás jogosítvány előny!

Munkakör: a gumiabroncsok formájának a német vállalat technológiájával történő karbantartása, tisztítása. (Betanított munkafolyamat, azonban gépipari vagy szerelői érdeklődés szükséges)

Munkaidő: Jelenleg 12 órás (a jövőben ez 8 órára módosul)

Egyéb béren kívüli juttatások

Korrekt alapbér: 297.000Ft
Vasárnapi pótlék
Korrekt csapat
Hosszú távú stabil munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

A megfelelő jelölteket telefonon mihamarabb felhívjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Megbízható, korrekt és valós állásokat kínálunk az ország egész területén!

A cég címe

Füredi utca 11.
1144 Budapest
ID: 3354896   Megjelentetés dátuma: 2018.04.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   297000