Panzió recepciós

Károly Corner Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Károly körút
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Recepciós feladatok ellátása: érkeztetés, utaztatás, információ szolgáltatás.
Budapesten, a Károly körúton turisztikailag frekventált környezetben luxus apartmanházba keresünk több műszakban (éjszaka is) dolgozó recepcióst, heti 40 órás, vagy 2 nap munka (12 óra) 2 nap szabad munkarendbe.

Az ideális pályázó rendelkezik:
- budapesti lakhellyel , belváros közeli lakhely
- felsőfokú angol nyelvtudással
- recepción szerzett tapasztalattal

Több idegen nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk:
- stabil vállalati háttér, fejlődő munkahely
- teljes vagy rész munkaidőben történő foglalkoztatás, akár másodállásban is
- versenyképes fizetés (akár nettó 200.000.- + juttatások)
- munkába járási támogatás

Amit kérünk:
- magabiztos angol nyelvtudás
- rugalmasság
- számítógép ismeret
- éjszakás műszak vállalása is

Nyugdíjasok és diákok jelentkezését is várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Budapesten, a Károly körúton turisztikailag frekventált környezetben luxus apartmanház üzemeltetése.

A cég címe

Deák Ferenc u 21.
1051 Budapest

Kapcsolat