Területi képviselő

Karád Agrár Kft.

A munkavégzés helye
Sárospatak
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.06.01.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
Új ügyfelek felkutatása
Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
Áru mintázása
Árubeszerzés és -értékesítés
Ajánlatok és megrendelések elkészítésében való részvétel és folyamatos nyomon követés
Kimutatások, kalkulációk készítése, szerződések előkészítése
Árakról, szolgáltatásokról való folyamatos egyeztetés az kollégákkal
Piac követelményeinek megfelelő egyéb értékesítési feladatok

Információk a kiválasztási folyamatról

Előnyt jelent:
Angol nyelv középszintű ismerete írásban és szóban
Logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Megbízható, stabil háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Sárospatak, Tiszakarád, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) vagy Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség
Motivált, dinamikus és rugalmas személyiség
Pontosság, céltudatosság és proaktivitás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Önálló, és csapatmunkára való készség
Terhelhetőség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A vállalatunk raktározással, nemzetközi kereskedelemmel, gabona és olajos növények szárításával-tisztításával foglalkozik.

A cég címe

Kazinczy F. út. 1
3950 Sárospatak
ID: 3389966   Megjelentetés dátuma: 2018.05.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Megegyezés szerint