Jogi asszisztens

Kaposvári Ügyvédi Iroda

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- levelezés, az iroda adminisztrációs ügyeinek intézése
- irattári dokumentumok nyilvántartása, iktatás naprakész vezetése
- postai, földhivatali feladatok ellátása
- szerződések előkészítése
- levelek írása, egyszerűbb beadványok, dokumentumok elkészítése
- elektronikus eljárásokban beadványok előkészítése, beadása (pl.: e-cégeljárás, e-per, ÁNYK használata)
- ügyfelekkel való kapcsolattartás

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéshez magyar nyelvű, fényképes önéletrajz szükség.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

-minimum középfokú végzettség (érettségi)
-precíz munkavégzés, megbízhatóság
-lojalitás, csapatszellem
-önálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség
-jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-ÜGYVÉDI IRODAI TAPASZTALAT, JOGI ASSZISZTENSI VÉGZETTSÉG, ill. GÉPÍRÁS ELŐNY
-elsősorban nemdohányzók jelentkezését várjuk

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Főként polgári joggal foglalkozó, széles ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda.

A cég címe

7400 Kaposvár