Targoncavezető munkatársakat keresünk

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég Csömöri Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára targoncavezető munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel. Céges buszjárat Budapestről (Határ út és Örs Vezér tér és Újpest irányából) valamint a következő településekről és környékükről: Maglód, Gyömrő, Monor, Káva, Bénye, Gomba, Pánd, Tápióbicske, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Pécel, Mende, Nagytarcsa, Püspökhatvan, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Veresegyház, Szada, Mogyoród, Buják, Kisbágyon, Verseg, Kartal, Aszód, Iklad, Gödöllő, Kerepes, Kistarcsa, Verőce, Vác, Csörög, Sződliget, Göd, Dunakeszi, Fót, Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok, Dány, Isaszeg.

Feladatok
• Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
• Magasemelésű targoncás tapasztalat előny

Előnyök
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig
• Műszakrend: 3 műszak

Amit nyújtunk
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Bónusz, Cafeteria

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest

Kapcsolat