Budapest X. ker. munkahelyre állandó délelőttös férfi csomagoló

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég Budapest, X. kerületi Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára férfi csomagoló munkatársakat keres, jó kereseti lehetőséggel, állandó délelőttös műszakba.

Feladatok:
Telefon kijelzők konfekcionálása
Monitorok csomagolása
Képernyők dobozolása

Elvárások:
Minimum alapfokú végzettség
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök:
Azonnali munkakezdés
Munkavégzés: hétfőtől péntekig
Állandó délelőttös műszak

Amit nyújtunk
Kultúrált munkakörülmények
Jó kereseti lehetőség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest

Kapcsolat