Takarító hölgyet keresünk X. ker. munkahelyre

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég Budapest, X. kerületi Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára takarító munkatársat 6 órás részmunkaidős munkavégzésre, jó kereseti lehetőséggel.

Feladatok
A logisztikai központ területén levő irodahelységek, dolgozói öltözők, étkezők napi takarítása, tisztántartása

Elvárások
Önmagára és környezetére igényes személyiség
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök
Azonnali munkakezdés
Munkavégzés: hétfőtől péntekig

Amit nyújtunk
Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest