Targoncás repülőgép rakodó munkatársakat keresünk

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Budapest, XVIII. kerület, Liszt Ferenc repülőtér D porta
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Liszt Ferenc repülőtérre targoncás repülőgép rakodó munkatársakat keresünk jó kereseti lehetőséggel. A munkavégzés helye a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér, illetve a közelében lévő raktárbázis. Pályakezdők és targoncás jogosítvánnyal nem rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Feladatok
• Az utasok poggyászainak, áruszállítás esetén pedig az adott termékek, anyagok targoncával történő eljuttatása a repülőgép csomagterébe
• Poggyászok leszedése a célállomásra érkező repülőgépről és azok szállítószalagig való megérkezésének biztosítása a megfelelő rakodó-berendezések segítségével
• Beérkező légiáru targoncával történő mozgatása a repülőgépektől a raktárig

Elvárások
• Érvényes targoncavezetői jogosítvány, ha ez hiányzik megszerzésében segítséget nyújtunk
• "B" kategóriás jogosítvány
• Minimum alapfokú végzettség, büntetlen előélet
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Fizikai terhelhetőség, beosztás szerinti munkarend vállalása

Amit nyújtunk
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Hosszú távú munkalehetőség szakmai és anyagi fejlődési lehetőség (OKJ targoncavezető, könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány megszerzésével)
• Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
• Azonnali munkakezdés a repülőtér érdekes és változatos világában.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva küldhet el nekünk.

Egyéb béren kívüli juttatások

Bónusz, Cafeteria
Mind a műszakpótlék, a túlóra mind pedig a túlórapótlék is kifizetésre kerül az adott hónapban

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest

Kapcsolat

ID: 3446537   Megjelentetés dátuma: 2018.07.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással