Repülőtéri Check-in Agent

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Liszt Ferenc repülőtér nyüzsgő, nemzetközi világa várja jelentkezésedet! Ha szeretsz kommunikálni, szívesen foglalkozol emberekkel és nyelvtudásodat kívánod hasznosítani ne szalaszd el az alkalmat, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy Utaskiszolgálási ügyintéző (Check-in agent) Te is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok
• Útlevél, vízum és repülőjegy ellenőrzése
• Utasok tájékoztatása
• Utasok útiokmányainak, poggyászainak kezelése utasfelvétel és beszállítás során

Elvárások
• Minimum középfokú végzettség, büntetlen előélet
• Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
• Konstruktív problémakezelő képesség
• Udvariasság, pontosság, segítőkészség

Amit nyújtunk
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Kultúrált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
• Teljes vagy részmunkaidős rugalmas munkaviszony, akár 4,6 vagy 8 órában is
• Karrierfejlődési lehetőség, hosszútávú tervezhetőség, kiszámíthatóság
• Folyamatos képzési programok, nyelvtudás fejlesztése, gyakorlása
• Azonnali munkakezdés megújult formaruhában a repülőtér érdekes és változatos világában

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Bónusz
• Cafeteria

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest
ID: 3446535   Megjelentetés dátuma: 2018.07.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   • Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria)