Könnyű fizikai munka - csomagoló munkatársakat keresünk

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Gyál, Pest megye, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
200.000-225.000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég piacvezető multinacionális élelmiszeripari gyártó partnercége számára csomagoló és termékelőkészítő munkatársakat keres teljes munkaidőbe, 1 vagy 2 műszakos munkarendbe jó kereseti lehetőséggel. Munkavégzés helye: Gyál, 89E BKK busszal megközelíthető. Utazási költségtérítést biztosítunk.

Feladatok
• Élelmiszeripari termékek előkészítése
• Nyersanyagok szakszerű tisztítása
• Zöldségek csomagolása
• Kész konfekciók futószalagról történő levétele, dobozolása

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes tüdőszűrő és egészségügyi kiskönyv

Előnyök
• 1 vagy 2 műszakos munkarend (délelőttös, délutános)
• A munkahely könnyen megközelíthető Budapestről 89E BKK busszal vagy vonattal a Nyugati pu-ról Gyál állomás
Amit kínálunk
• Fix havi béres jó kereseti lehetőség
• Cafeteria
• Kulturált munkakörülmények
• Utazási költségtérítést biztosítunk saját gépjármű, BKK vagy MÁV használata esetén
• Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb béren kívüli juttatások

• Cafeteria
• Utazási költségtérítés saját gépjármű, BKK vagy MÁV használata esetén

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest
ID: 3304432   Megjelentetés dátuma: 2018.02.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   200.000-225.000