Budapesti munkahelyre targoncavezető munkatársakat keresünk

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Budapest X. kerület, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég Budapest, X. kerületi Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára targoncavezető munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel a következő munkakörbe:

• Magasemelésű targoncás

Feladatok

• Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes vezetőállásos/vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, munkaköri szükség szerint

Előnyök
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig
• Műszakrend: 3 műszak

Amit nyújtunk
• Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy BKV használata esetén
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest

Kapcsolat