Raktári Adminisztrátor kolléga jelentkezését várjuk

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Budapest XVIII. kerület, Gyál, Vecsés, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára Logisztikai ügyintéző / raktári adminisztrátor kollégát keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel Gyálon található raktárba.

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Excel - haladó, SAP - alapok
Pontos, kitartó, önálló munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó képesség
Dinamikus munkatempó
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit nyújtunk:
Azonnali munkakezdés
Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről
Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
Műszakrend: 1, 2 vagy 3 műszak - megállapodástól függően (délelőttös, délutános, éjszakás)
Hosszú távú munkalehetőség
Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: kizárólag fényképes önéletrajz alapján, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest

Kapcsolat