Címkéző és Csomagoló munkatárs- Törökbálint

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég piacvezető élelmiszeripari gyártó partnercége számára címkéző és csomagoló munkatársakat keres teljes munkaidőbe, 1 vagy 2 műszakos munkarendbe jó kereseti lehetőséggel. Munkavégzés helye: Törökbálint, utazási költségtérítést biztosítunk.

Feladatok
• Élelmiszeripari termékek tárolódobozainak címkézése
• Kész konfekciók futószalagról történő levétele, dobozolása

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes tüdőszűrő és egészségügyi kiskönyv

Előnyök
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig
• 1 vagy 2 műszakos munkarend (délelőttös, délutános)
• A munkahely könnyen megközelíthető Budapestről BKV busszal vagy vonattal, a Kelenföldi pályaudvartól 2 megálló (4-es metró csatlakozás), a Déli pályaudvartól pedig csupán 3 megálló (2-es metró csatlakozás)

Amit kínálunk
• Kulturált munkakörülmények
• Utazási költségtérítést biztosítunk saját gépjármű, BKV vagy MÁV használata esetén

Fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest