Targoncavezető

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég Budapest, X. kerületi valamint Gyáli Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára targoncavezető munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel a következő munkakörökbe:
• Magasemelésű targoncás
• Targoncás anyagmozgató

Feladatok
• Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes vezetőállásos/vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, munkaköri szükség szerint

Előnyök
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig
• Műszakrend: 2 vagy 3 műszak

Amit nyújtunk
• Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy BKV használata esetén
• Céges buszjárat Gyálra Budapestről és a környező településekről
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest