Raktári dolgozó

Kangaroo Job Kft

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára raktári dolgozó munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel áruösszekészítő munkakörbe. A munkavégzés helye Gyál, céges buszjárat van Budapestről és a környező településekről, saját gépjármű használata esetén utazási költségtérítést biztosítunk.

Feladatok
Megrendelések összeállítása
Anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
Minimum alapfokú végzettség
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit nyújtunk
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: 1 vagy 2 műszak - megállapodás szerint
Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről
Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
Hosszú távú munkalehetőség
Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, amelyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A cég címe

Kangaroo Job Kft.
Üllői út 638.
1185 Budapest