Raktáros kollégák jelentkezését várjuk Tatabányára

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Multinacionális partnercégünk számára munkatársakat keresünk tatabányai logisztikai központba kiemelkedő kereseti lehetőséggel állandó nappalos vagy 3+3 folyamatos munkarendbe Raktáros munkakörbe. Könnyű fizikai munkáról szól a pozíció, melynek szellemi tevékenységi része is van. Targocavezetői jogosítvány megléte előny, de nem feltétel, megszerzésére lehetőséget adunk.

* Napi szintű raktárosi feladatok ellátása
* Munkakörhöz tartozó terület tisztán tartása, raktári rend fenntartása
* Adminisztráció az áruk be- és kitárolására vonatkozóan
* Leltározásban való részvétel
* Kapcsolattartás az irodával, illetve közvetlen felettessel
* A szabad ég alatt tárolt áru csapadék elleni védelme - Ponyvázás
* Címkék ellenőrzése, pótlása
* Targoncavezetők munkájának támogatása

Elvárások
* Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
* Pontos, precíz hibamentes munkavégzés
* Megbízhatóság, felelősségtudat
* Targoncavezetői képesítés előny, de nem feltétel

Amit Nyújtunk
* Bejelentett fizetés (Alapbér + Bónusz + Utazási költségtérítés) korrekt bérelszámolással
* Azonnali munkakezdés
* Választási lehetőség állandó nappalos műszak vagy 3+3 folyamatos munkarend vállalására vonatkozóan
* Munkavégzés: hétfőtől péntekig nappalos műszak esetén, szabad hétvégével
* Utazási költségtérítés saját gépjármű illetve tömegközlekedési eszköz használata esetén
* Hosszú távú munkalehetőség
* Targoncavezetői képesítés megszerzése
* Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás

Egyéb béren kívüli juttatások

Tömegközlekedési bérlet térítése vagy munkábajárási támogatás saját gépjármű használata esetén

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
www.kangaroogroup.hu

Kapcsolat

ID: 3979148  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.