Állandó délelőttös Kommissiózó munkatársak jelentkezését várjuk

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Bicske
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi áruházláncokat üzemeltető partnercégeünk számára áruösszekészítő munkatársakat keresünk teljes munkaidőbe, 1 műszakos, állandó délelőttös munkarendbe versenyképes kereseti lehetőséggel Bicskén található logisztikai központba. A bejárás céges buszokkal megoldott a környező településekről.

Feladatok

• Termékek megadott lista alapján történő összekészítése.

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök
• Raktári tapasztalat

Amit nyújtunk
• Versenyképes kereseti lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények
• 1 műszakos munkarend, állandó délelőtt
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig, hétvége szabad
• Munkába járás, ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről: Felcsút, Alcsútdoboz, Vértesacsa, Lovasberény, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Bicske, Tata, Vértesszőlős, Tatabánya, Szár, Szárliget

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet a [email protected] e-mail címre várunk.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
www.kangaroogroup.hu

Kapcsolat

ID: 3979137  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.