Raktáros Munkatárs Budapesti munkahelyre

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Budapest, XV. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Multinacionális partnercégünk számára munkatársakat keresünk Budapest 15. kerületében található logisztikai központba versenyképes kereseti lehetőséggel Raktáros munkakörbe.

* Napi szintű raktárosi feladatok ellátása
* Árumozgatásban, betárolásban való aktív részvétel
* Beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele
* Raktári rend fenntartása, készletek feltöltése
* Áruösszekészítés megrendelések szerint

Elvárások
* Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
* Pontos, precíz hibamentes munkavégzés
* Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit Nyújtunk
* Bejelentett fizetés (Alapbér + Bónusz + Utazási költségtérítés) korrekt bérelszámolással
* Azonnali munkakezdés
* Munkavégzés: hétfőtől péntekig 3 műszakos munkarendben szabad hétvégével
* Utazási költségtérítés saját gépjármű illetve tömegközlekedési eszköz használata esetén
* Hosszú távú munkalehetőség ott, ahol tisztelik egymás munkáját
* Targoncavezetői képesítés megszerzésére irányuló lehetőség
* Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás

Egyéb béren kívüli juttatások

Tömegközlekedési bérlet térítése vagy munkábajárási támogatás saját gépjármű használata esetén

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, amelyet a [email protected] e-mail címre várunk, vagy az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva azonnal feltölthető. Telefonos jelentkezéseket a +36 20 453 4145 , a +36 20 323 0705, vagy a +36 20 341 4577 számokon fogadunk.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
www.kangaroogroup.hu
ID: 3970562  Megjelentetés dátuma: 2020.09.18.